Ek gelir kaynakları Bölüm : 1

46
4629

Bölüm 1 : Ek gelir olarak bilinen ve kazandığınız ücretin üzerine ücret eklemek diye isimlendirilen ek gelir imkanları ile gelirinizi büyük ölçüde katlamanız mümkündür. Bu duruma müteakip gelirleriniz artacak ve yaptığınız işler ile birlikte bir çok konuda paralar kazanabileceksiniz, Bunu nasıl sağlayacağınızı sizlere küçük küçük bir kaç bilgi ile birlikte anlatmak istiyoruz fakat şöylede bir durum söz konusu sebebi ise bu işlere herkes gerek konumu, gerekse limitler nedeniyle ulaşamıyor.

Ek gelir yaparak para kazanmak aslında epey kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Peki bu ek işler nelerdir ek gelir serüvenine nasıl başlanmalı öncelikle sitemizde bulunan ek işler gibi bir çok ek iş ile gelir sağlamanız mümkündür. Belli bir kota ile bizlere gelen ve bu işler sayesinde sizlerde iş sahibi olabiliyorsunuz. Olabilmeniz için belli bir durumlara uygun kişiler seçiliyor ve o kişilere mailler iletiliyor gerek irtibat adresleri gerekse anlaşılacak kişilerle görüşmeler sağlanarak işler gönderiliyor. Peki bunların dışında ne ile para kazanabilirsiniz? işte burada sizlere sınırsız bir şekilde nasıl para kazanacağınızı anlatmak istiyorum aslında severek kazanacağınız bir kaç bilgidir.

Oyun oynayarak para kazanmak

ek-gelir-kaynaklariKulağa çok hoş geliyor öyle değil mi? İşte bunun ile birlikte gerçekten geliştirildikten sonra aylık 2000 TL kazanabiliyorsunuz ama öncelikle 1 ay kadar gelişmek ve sonrasında kolayca kendinizi geliştirmeniz ve kazanmaya başlamanız çok önemli bende sizler için bu konuyu derin ve detaylı olarak incelemesini yaptım yaklaşık olarak 2 haftalık inceleme süresi ardından kurucularına ulaşarak bilgiler edindim ödeme kesinlikle yapılıyor yapılmadığı halde dava açabilme hakkına sahip olabileceğimizi belirtiyorlar, Bu nedenle bizlerde sizler için en azından aylık 300 tl kazanabilmeniz için birazda detayları inceledik incelmemiz ardından kazandığımız bir tutarı sıkı takipçilerimiz arasında olan Gülay hanıma gönderdik o radan 1 hafta boyunca kazandığımız tutar her ne kadar 20 tl kadar olsa bile bizler bu iştende para kazanılabileceğini gözler önüne sermiş olduk en azından bir ay daha uğraşarak aylık 300 tl kazanmak neden kötü olabilir ki, Daha detaylı incelemeler ardından sizlere en ince ayrıntısına kadar detayları iyi bir şekilde anlatacağınız sitemizi ve facebook adresimizi takipte kalmanız dileklerim ile hoşça kalın.

Bir önceki yazımız olan Ek Gelir Getirebilecek İşler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

46 YORUMLAR

CEVAP VER