Ek Gelir Getirebilecek İşler

170
5243

Artık evinizde bir çok farklı evde ek iş imkanlarından yararlanarak aile bütçenize destek olabilirsiniz. Evinizde Sizde evde ek iş yaparak aile bütçenize destek olabilir ve dar gelirinizi kurtarabilirsiniz.  Ek Gelir Getirebilecek İşler nelerdir ? ne yaparak para kazanabilirim gibi sorularınıza aşağıdaki sizler için hazırlamış olduğumuz  Ek Gelir Getirebilecek İşler adlı yazımızda anlattık. 

Ek Gelir Getirebilecek İşler

Ek Gelir Getirebilecek İşler
Ek Gelir Getirebilecek İşler

Evinizde dar gelirinizden şikayetçi ve geçimde zorluk yaşıyorsaniz sizde bir tane evde ek iş imkanı seçerek aile bütçenize destek olabilirsiniz. Evinizde tercih  edeceğiniz evde ek iş imkanı genellikle aylık olarak verilmektedir. Firmalar ev hanımlarına destek vermek ve Türkiye’nin son yıllarda geçim sıkıntısı artmasından dolayı evde ek iş veren firmalar ev hanımlarına hem destek hemde kendi işçi giderlerini azaltmak için evde ek iş vermeyi tercih etmektedir. Evinizde istediğiniz evde ek iş imkanını ister tek başınıza ister de yakın arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz ve aileniz ile oluşturduğunuz grup ile birlikte rahatlıkla yapabilirsiniz. Evinizde oldukça fazla boş zamanınız var ve dar gelire sahipseniz sizde bir tane evde ek iş ile boş zamanlarınızı değerlendirirken oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Sizlere evde ek iş veren firmaların sağladığı bir kaç tane evde ek iş hakkında detayları aşağıda verdik.

Evde Mum Paketleme İşi : Evinizde firmaların sizlere gönderdiği mumları kutulamanızı istemektedirler ortalama aylık olarak 1500 türk lirası kazanma şansınız vardır.

Evde Kına Çerezi Keseleme İşi : Evinizde firmaların sizlere gönderdiği çerezleri gönderdikleri keselerin içerisine doldurarak istenilen miktarda ve gramlarda keselemenizi istemektedir.Firma bunun için sizlere aylık olarak 2500 türk lirası kazanma şansı sağlamaktadır.

Evde Sabun paketleme işi : Firmaların sizlere gönderdiği sabunları istenilen kutuların içerine paketleyip daha sonrasında 6 lı kutulara doldurmanızı istemektedirler Ortalama aylık olarak firma sizlere 2000 türk lirası kazanma şansı sağlamaktadır.

Evde Kına Keseleme İşi :Evde ek iş veren firmalar sizlere 10 kg a yakın kına göndermektedir. Ve sizlere bir de paketler göndermektedir o paketleri istediğiniz gibi süsleyip  kınaları doldurmanızı istemektedir. Bunun için firmadan 2000 türk lirası alabilirsiniz.

Oldukça fazla evde ek iş imkanları vardır. bunlar sadece bir kaç tanesi isterseniz sitemizde bulunan diğer evde ek iş imkanlarına göz atabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Ek Gelir Getirebilecek İşler  saymakla bitmez 🙂

 

Bir önceki yazımız olan Doğrudan Satış işi nasıl yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

170 YORUMLAR

  1. adim mehtap.31 yasindayim.kastamonuda yasiyorum.daha önceden kına paketleme işi yaptım. farkli paketleme işleri de yapabilirim.elim hizlidir ve iyidir.degerlendirmenizi isterim.teşekkür ederim

CEVAP VER