Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / İletişim

İletişim

 

Evde Ek iş İlan 2016 yılı ile birlikte daha çok etkili olmayı başarmış bir İlan sitesidir. Resmi kurumlar haricinde Özel kurumlar ile yaptıkları anlaşmalar sonuncunda bir çok kişi ve bir çok Aileye iş kapısı aralamış, Sosyal medya’daki Aktifliği ile birlikte diğer üyelerine bunu duyurmayı başarmıştır. Toplam’da 5 kişilik bir ekip çerçevesinde oluşan ve 2 Kişi sizler için iş arayışına girerken 1 kişi sitemizin teknik alt yapısında çalışmakta olup, Diğer 2 kişi editörlüğümüzü yani ilanların size yansımasını sağlamaktadır.

Evde Ek iş imlanları ile birlikte bir çok kişiye daha bir çok yıllar hizmet vermekten hiç usanmayacak ve gelir kapımızın sadece reklamlardan oluştuğunu buna müteakip sizlerden hiç bir şekilde maddi durum söz konusu değildir.

İLETİŞİM Bölümü hakkında sizlere belirtmek istediğim durumlar söz konusudur. Bu durumlar şu şekilde işlemekte olup kesinlikle BAŞVURU YAPILAMAZ, Sadece hukuki işlemler neticesinde kullanabileceğiniz bir alandır. Durumu konusunda bilgilerini diğer ziyaretçilerden saklamak isteyen kişiler bizlerle iletişime bu yolla geçebilirler fakat kesinlikle “ŞİKE, HİLE” durumunu göz önünde bulundurmayız, İlanlarımızın Altında bulunan BAŞVURU YORUM bölümüne yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

 

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR