Son Dakika ek iş ilanları
Ana Sayfa / Ek iş Bilgileri / Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Sponsorlu Bağlantılar

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları hakkında sizleri bilgilendirmek adına ilanımızı açıyoruz, Bu ilan vesilesiyle bahsetmek istediklerimizi anlatacak ve bu sektöre yeni bir boyut katmış olacağız. Öncelikle Evlere ek iş veren firmaların Telefon Numaraları hakkında belirtmek istenileni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bilindiği üzere sitemiz bünyesinde yaklaşık olarak 102 kadar firmalar kayıtlı ve bu firmalar sayesinde sizlere ek iş bulma olasılığımız artmaktadır.

Evlere ek iş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve özellikle paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgilerle sizleri daha iyi aydınlatmak istiyoruz, Diğer sitelerdeki numaralar ne yazıkki gerçek değildir.
Evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve özellikle paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgilerle sizleri daha iyi aydınlatmak istiyoruz, Diğer sitelerdeki numaralar ne yazıkki gerçek değildir.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları hakkında belirtmek istediklerimiz ise, Bu tür firmalar belkide bir çok kesimin bildiği firmalardır, Firmalar bu doğrultuda ilerleken kendileri eleman ihtiyaçlarını bizim gibi (Evde ek iş ilan sitesi) siteler ile anlaşarak eleman ihtiyaçlarını aracılık vesilesiyle halletmektedir. Fakat hiç bir şekilde Telefon numarasını paylaşmayacaktır bu hakkını gizli tutmayı önerdiğimiz durumlar ise burada sizlere verdiğimiz zaman sadece 1-2 kişi aramayacak ve belkide binlerce kişi arayarak şirketin belli başlı kısımlarını rahatsız edecektir. Fakat Ek iş veren Firma Telefon numaraları bizim veri merkezimizde mevcut sizlerle birlikte başvuru kısımlarınızı en uygun şekilde kullanan arkadaşlarımıza bu numaralar ön kayıt için verilecektir.

Başvuru kuralları

Başvuru kuralları hakkında sizlere elimizden geldiğince küçük ama önemli detaylara değinmenizi sağlayacağız, Özellikle başlıca kurallarımızdan birisi olan “Küfür içerikli başvuru” kesinlikle kabul edilemeyecektir.

  • Adınız , Soyadınız : Adınızı mutlaka bizlere belirtiniz, Fakat soy adınızı bizlerle paylaşa hakkınızı gizli tutabilirsiniz.
  • Mail adresiniz : En önemli ve başvuru esnasında sizlere ulaşmamızı sağlayacak bu mail adresi günde en az 2-3 kere girdiğiniz sürekli olarak kontrol ettiğiniz mail adresleri olacaktır. Acil ek iş arıyorum diyen arkadaşların sürekli kontrol iş bulmalarını kolaylaştıracaktır.
  • Yaşadığınız Şehir ve İlçe : Yaşadığınız ve işi alabileceğiniz şehiri ve bu şehrin ilçesini buradan paylaşmanız gerekmektedir. Sizlere en yakın firmalayla irtibata geçilecektir.
  • Nasıl Bir iş yapmak istiyorsunuz? 

 

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere iş veren kişilerin telefon numaraları Yukarıda belirttiğimiz üzere sizlere bu numaraları anlatılan sebeplerden dolayı verermiyoruz, ama Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları sizlere başvuru onayından hemen sonra iş teyidi için verilecektir bu zamana kadar sadece başvuru yapmanız ve gerekli adımları atlamanız gerekmektedir. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan mutlaka takip edebilirsiniz.

Ek iş verenlerin telefon numaraları hakkında bilgilendirildiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Evlere iş veren Kişiler başlıklı makalemizde Evlere iş veren kişilerin Telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında İsmail Hepcan

2010 yılından bu yana Site editörlükleri yaparak daha iyi hizmet verebilmek adına gelişim sağlamaktayım.

Check Also

2017 Evde Ek İş İmkanları

2017 Evde ek iş imkanları

Merhabalar; sizlere “2017 Evde ek iş imkanları“ hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Son yıllarda bir çok …

123123

9.130 Başvurular

  1. İstanbul Güngörende yaşıyorum. Evde yapılacak ek iş arıyorum. Saygılarımla.

  2. Adim Huseyin. maltepe istanbul da 3. Ve gebze kocaeli de 4 er kisilik ekiplerimiz vardir bedeloldu@hotmail.com ulasabilirsiniz

  3. ACIL Istanbul halkalı yenidoğanda oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim eşim kaza geçirdi çalışamıyor bu yüzden evde çalışmak istiyorum lutven yardımcı olun


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir