Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Ek iş Bilgileri / Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Sponsorlu Bağlantılar

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları hakkında sizleri bilgilendirmek adına ilanımızı açıyoruz, Bu ilan vesilesiyle bahsetmek istediklerimizi anlatacak ve bu sektöre yeni bir boyut katmış olacağız. Öncelikle Evlere ek iş veren firmaların Telefon Numaraları hakkında belirtmek istenileni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bilindiği üzere sitemiz bünyesinde yaklaşık olarak 102 kadar firmalar kayıtlı ve bu firmalar sayesinde sizlere ek iş bulma olasılığımız artmaktadır.

Evlere ek iş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve özellikle paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgilerle sizleri daha iyi aydınlatmak istiyoruz, Diğer sitelerdeki numaralar ne yazıkki gerçek değildir.
Evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve özellikle paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgilerle sizleri daha iyi aydınlatmak istiyoruz, Diğer sitelerdeki numaralar ne yazıkki gerçek değildir.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları hakkında belirtmek istediklerimiz ise, Bu tür firmalar belkide bir çok kesimin bildiği firmalardır, Firmalar bu doğrultuda ilerleken kendileri eleman ihtiyaçlarını bizim gibi (Evde ek iş ilan sitesi) siteler ile anlaşarak eleman ihtiyaçlarını aracılık vesilesiyle halletmektedir. Fakat hiç bir şekilde Telefon numarasını paylaşmayacaktır bu hakkını gizli tutmayı önerdiğimiz durumlar ise burada sizlere verdiğimiz zaman sadece 1-2 kişi aramayacak ve belkide binlerce kişi arayarak şirketin belli başlı kısımlarını rahatsız edecektir. Fakat Ek iş veren Firma Telefon numaraları bizim veri merkezimizde mevcut sizlerle birlikte başvuru kısımlarınızı en uygun şekilde kullanan arkadaşlarımıza bu numaralar ön kayıt için verilecektir.

Başvuru kuralları

Başvuru kuralları hakkında sizlere elimizden geldiğince küçük ama önemli detaylara değinmenizi sağlayacağız, Özellikle başlıca kurallarımızdan birisi olan “Küfür içerikli başvuru” kesinlikle kabul edilemeyecektir.

 • Adınız , Soyadınız : Adınızı mutlaka bizlere belirtiniz, Fakat soy adınızı bizlerle paylaşa hakkınızı gizli tutabilirsiniz.
 • Mail adresiniz : En önemli ve başvuru esnasında sizlere ulaşmamızı sağlayacak bu mail adresi günde en az 2-3 kere girdiğiniz sürekli olarak kontrol ettiğiniz mail adresleri olacaktır. Acil ek iş arıyorum diyen arkadaşların sürekli kontrol iş bulmalarını kolaylaştıracaktır.
 • Yaşadığınız Şehir ve İlçe : Yaşadığınız ve işi alabileceğiniz şehiri ve bu şehrin ilçesini buradan paylaşmanız gerekmektedir. Sizlere en yakın firmalayla irtibata geçilecektir.
 • Nasıl Bir iş yapmak istiyorsunuz? 

 

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere iş veren kişilerin telefon numaraları Yukarıda belirttiğimiz üzere sizlere bu numaraları anlatılan sebeplerden dolayı verermiyoruz, ama Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları sizlere başvuru onayından hemen sonra iş teyidi için verilecektir bu zamana kadar sadece başvuru yapmanız ve gerekli adımları atlamanız gerekmektedir. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan mutlaka takip edebilirsiniz.

Ek iş verenlerin telefon numaraları hakkında bilgilendirildiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Evlere iş veren Kişiler başlıklı makalemizde Evlere iş veren kişilerin Telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında İsmail Hepcan

2010 yılından bu yana Site editörlükleri yaparak daha iyi hizmet verebilmek adına gelişim sağlamaktayım.

Check Also

Evde çalışarak para kazanmak

Başlığımız gibi Evde çalışarak para kazanmak peki bu mümkün mü? Sizlerde evlerinizde oturduğunuz yerden kolaylıkla ve ...

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

9.831 Başvurular

 1. denizli asmalıevlerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dikkate alırsanız memnun olurum

 2. 3 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz.Lütfen yardımcı olurmusunuz.Diyarbakır

 3. Melike sarier

  Ben boludan yazıyorum bir cok kez yazdım kimse cevap vermedi lütfen cvp verin çok ihtiyacım var her işi yaparim

 4. Melike sarier

  Sürekli yazıyorum ama cvp alamıyorum lütfen acil cvp atin

 5. Esenyurt ardıçlıda oturuyorum. Her türlü paketleme işi yapabilirim. İse ihtiyacım var.İslerinizi zamaninda teslim ederim.Dönüşünüzü bekliyorum. Acil

 6. Kayseri kocasinan da oturuyorum davetiye katlama boncuk dizme kına paketleme işleri yapabilirim gerçekten ihtiyacım var

 7. Denizli buldanda oturuyorum paketleme isi ariyorum boncuk dugme kurdan buna benzer seyler simdiden tesekkur ederim

 8. Bursa Osmangazi de evlere iş verebilecek varmı yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir