Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Ek iş Bilgileri / Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Sponsorlu Bağlantılar

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları hakkında sizleri bilgilendirmek adına ilanımızı açıyoruz, Bu ilan vesilesiyle bahsetmek istediklerimizi anlatacak ve bu sektöre yeni bir boyut katmış olacağız. Öncelikle Evlere ek iş veren firmaların Telefon Numaraları hakkında belirtmek istenileni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bilindiği üzere sitemiz bünyesinde yaklaşık olarak 102 kadar firmalar kayıtlı ve bu firmalar sayesinde sizlere ek iş bulma olasılığımız artmaktadır.

Evlere ek iş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve özellikle paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgilerle sizleri daha iyi aydınlatmak istiyoruz, Diğer sitelerdeki numaralar ne yazıkki gerçek değildir.
Evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve özellikle paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgilerle sizleri daha iyi aydınlatmak istiyoruz, Diğer sitelerdeki numaralar ne yazıkki gerçek değildir.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları hakkında belirtmek istediklerimiz ise, Bu tür firmalar belkide bir çok kesimin bildiği firmalardır, Firmalar bu doğrultuda ilerleken kendileri eleman ihtiyaçlarını bizim gibi (Evde ek iş ilan sitesi) siteler ile anlaşarak eleman ihtiyaçlarını aracılık vesilesiyle halletmektedir. Fakat hiç bir şekilde Telefon numarasını paylaşmayacaktır bu hakkını gizli tutmayı önerdiğimiz durumlar ise burada sizlere verdiğimiz zaman sadece 1-2 kişi aramayacak ve belkide binlerce kişi arayarak şirketin belli başlı kısımlarını rahatsız edecektir. Fakat Ek iş veren Firma Telefon numaraları bizim veri merkezimizde mevcut sizlerle birlikte başvuru kısımlarınızı en uygun şekilde kullanan arkadaşlarımıza bu numaralar ön kayıt için verilecektir.

Başvuru kuralları

Başvuru kuralları hakkında sizlere elimizden geldiğince küçük ama önemli detaylara değinmenizi sağlayacağız, Özellikle başlıca kurallarımızdan birisi olan “Küfür içerikli başvuru” kesinlikle kabul edilemeyecektir.

  • Adınız , Soyadınız : Adınızı mutlaka bizlere belirtiniz, Fakat soy adınızı bizlerle paylaşa hakkınızı gizli tutabilirsiniz.
  • Mail adresiniz : En önemli ve başvuru esnasında sizlere ulaşmamızı sağlayacak bu mail adresi günde en az 2-3 kere girdiğiniz sürekli olarak kontrol ettiğiniz mail adresleri olacaktır. Acil ek iş arıyorum diyen arkadaşların sürekli kontrol iş bulmalarını kolaylaştıracaktır.
  • Yaşadığınız Şehir ve İlçe : Yaşadığınız ve işi alabileceğiniz şehiri ve bu şehrin ilçesini buradan paylaşmanız gerekmektedir. Sizlere en yakın firmalayla irtibata geçilecektir.
  • Nasıl Bir iş yapmak istiyorsunuz? 

 

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere iş veren kişilerin telefon numaraları Yukarıda belirttiğimiz üzere sizlere bu numaraları anlatılan sebeplerden dolayı verermiyoruz, ama Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları sizlere başvuru onayından hemen sonra iş teyidi için verilecektir bu zamana kadar sadece başvuru yapmanız ve gerekli adımları atlamanız gerekmektedir. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan mutlaka takip edebilirsiniz.

Ek iş verenlerin telefon numaraları hakkında bilgilendirildiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Evlere iş veren Kişiler başlıklı makalemizde Evlere iş veren kişilerin Telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında İsmail Hepcan

2010 yılından bu yana Site editörlükleri yaparak daha iyi hizmet verebilmek adına gelişim sağlamaktayım.

Check Also

2017 Evlere iş veren Kişiler

Evlere gelen yani bir diğer tabir ile ayağınıza gelen işler ve bu işleri veren kişiler ...

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

8.056 Başvurular

  1. İstanbul pendikten 2 bayanız sabun paketleme hediyelik paketleme mandal lif paketleme gibi işler yapmak istiyoruz. Geri dönerseniz seviniriz

  2. istanbul maltepede oturuyorum acillll işe ihtiyacım var herkes gibi ama herkesin kendine göre eşimin aldıgı yetmiyor patronlar cimri bebeklerim var ne olur yardımcı olun geri dönüş yaparsanız cok sevinirim hangi iş ollursa yaparım parası yüksek olursa ne mutlu bana şimdiden tesekkürler

  3. Lütfen yardımcı olun . Çok acil iş arıyorum . Istanbul Bayrampaşa da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim. Ayrıca kalemi birleştirme ve poşet katlama işini yapabilirim. Grup halinde yapacağız. Lütfen çok acil işe ihtiyacım var

  4. Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme montaj kutu katlama ve tesbih dizme işleri ni yapabilirim Ankara/Sincan da oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir