Son Dakika ek iş ilanları
Ana Sayfa / Evde Ek işler / Evde Yara Bandı Paketleme İşi veren Firmalar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Yara Bandı Paketleme İşi veren Firmalar

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok sektörde bu tarz işler elbette bilindiğinin dışında ilerlemektedir. Evde Yara Bandı Paketleme İşi ise bu sektörler arasında aslında ummadığımız fakat geliri iyi olabilecek ekstra olarak çalışmanıza yardımcı olabilecek bir iştir. Kim derdi ki, Evlere Yara Bandı Paketleme işi veren firmaların olduğunu, Aslında büyük şirketlerin el değmeden paketleme işleri mevcut fakat yara bandı kolileme işi bazı firmalarda elle yapılmaktadır. Özellikle CANSIN marka yara bandı firması bu tür işleri fason iş olarak dış işlerini sunmakta, Aslında olaya biraz farklı açılardan baktığımız zaman gayet akıllı bir sistem yatmakta. Kısaca anlatmak ve sizlere bu tür işlere kavuşturmak için bilgilendirme yapmadan önce mutlaka okumanızı istediğim “Ek iş imkanları” sitemizin hakkında bilgileri sunmak istiyorum.

Sizlere bir çok konuda haber, Bilgi ve iş olanağı sağlamak için çalışmaktayız, Ekip üyelerimizin kısa süre içerisinde düzenli bir şekilde sizlerden gelen mailleri, Yorumları ve Başvuruları değerlendirmesi adına belli başlı planlar ile ilerlemekte olup bu planlar çerçevesinde sizlerle daha yakından iletişim kurmak ve bu konuda bilgi sahibi etmek adına oluşturduğumuz Sosyal medya (Facebook, Twitter, Google) hesaplarımızı takip etmenize teşvik etmek istiyoruz. Konularımızı arkadaşlarınız ile paylaşarak başvuru değerlendirilmesinde mutlaka sizleri ön planda tutacağımızı bilmenizi isteriz.

Yara Bandı Paketleme, Kutulama ve Kolileme İşi

Yara Bandı İşi,ne örnek gösterilebilecek olan bir paketleme, Bu tür paketleme Çek Al türü olarak bilinmektedir. İçerisinde 1-2 Banttan oluşan paketleri vardır fakat bu paketler fabrika ile sizlere ulaştırılır.
Yara Bandı İşi,ne örnek gösterilebilecek olan bir paketleme, Bu tür paketleme Çek Al türü olarak bilinmektedir. İçerisinde 1-2 Banttan oluşan paketleri vardır fakat bu paketler fabrika ile sizlere ulaştırılır.

Bu tür işler aslında 2 bazense 3 aşamadan oluşmaktadır. Fabrikadan direk bant şeklinde gelen Yara bantları, İnce bilindik kutusuna 10’ar adet koyar sonrasında bu kutuları daha büyük olan kolileme işi için devam ettirirsiniz, Kolileme işinde ise yaklaşık olarak 20 adet kutu yani içerisinde 200 adet yara bandı bulundurulan Market, Bakkal gibi satılabilecek yerlere ulaştırılmasını sağlayan kutulardır. Bunların bir büyük boyu olan Üst koli, Bu kutulama işinin bir üst seviyesinde SEVKİYAT için beklemektedir, Bu kolilere doldurma durumu ortamala 20 kutu yani içerisinde 2000 adete kadar Yara Bandı barındıran kolilerdir.

Evde Yara Bandı paketleme işi yapmak istiyorum : Evet bunun için öncelikle sosyal medyalarımızı takip etmenizi öneriyoruz, (Sizin tercihiniz onaylanan arkadaşlar facebook üzerinden iletişim kurulacaktır.) Sonrasında başvuru yapmak için sitemizin alt kısmında bulunan BAŞVURU ve YORUM bölümümüze yazı yazarak kendinizden bahsetmeniz gerekmektedir. Güzel bir Türkçe ve herhangi bir kısaltma kullanmadan lütfen güzel bir şekilde kendinizi ifade ediniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Evlere Kına Paketi İşi Veren Firmalar ve Fabrikalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım

Check Also

Evde Klips Paketleme işi

Evde Klips Paketleme işi

Bir ailenin rahat geçinebilmesi için  evine en az 3000 Türk lirası girmesi gerekmektedir. Bunun için …

123123

3.191 Başvurular

  1. Alibeyköy de oturuyorum. paketleme işi yapmak istiyorum.

  2. merhaba bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Bayraklı/İzmir

  3. merhaba gebe de ikamet ediyorum ve bu ılanla ılgılenıyorum . tarafınızdan donu beklıyorum tesekkurler.

  4. izmitte oturuyorum eşimle birlikte yapabiliriz

  5. 2 oglum var ise cok ihtiyacım var. Darıca osmangazide oturuyorum. Lutfen iş verin Çocuklarımın ihtiyaçlarına yeterli olamıyorum.

  6. Merhaba benim bu işe ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız sevinirim 05416248053

  7. Daha önce bu tür işlerden yaptım elim seridir temiz ve zamanın da temiz teslim ederim cevap bekliyorum.

  8. Merhaba Gaziantep şahinbeyde oturuyorum acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır temiz ve titiz çalışırım gurup oluşturabilim

  9. İSTANBUL ÜMRANİYEDE OTURUYORUM DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM YERDE PAKETLEME YAPTIM. BU İŞİ EN KISA ZAMANDA TEMİZ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDECEĞİME İNANIYORUM .


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir