Son Dakika ek iş ilanları
Ana Sayfa / Genel / Evde Streç Film Paketleme İşi

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Streç Film Paketleme İşi

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde bol vaktiniz var ve dar bir gelire sahipseniz sizde diğer ev hanımları gibi evde ek iş yaparak aile bütçenize destek olabilirsiniz. Evinizde geçirdiğiniz boş zamanları para kazanarak değerlendirmek ve eşinize destek olmak için büyük bir fırsattır evde ek iş imkanları. Tercih ettiğiniz evde ek iş imkanını ister tek başınıza ister komşularınız veya aileniz ile birlikte rahatlıkla yapabilir ve bu sayede birlikte ek gelir elde edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi mutfakta yiyeceklerin üzerlerini kapatmak ve daha sağlıklı bir şekilde kurumasını engellemek ve içine hava girmesini engellemek için kullandığınız streç filmler paketlemesini firmalar evlere vermektedir. Bunun sayesinde ev hanımları eşlerine destek olarak para kazanabilecektir.

Evde Streç Film Paketleme İşi 

Evde Streç Film Paketleme
Evde Streç Film Paketleme

2016 yılı ile birlikte evde ek iş veren firmalar ev  hanımları için bir çok evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Evinizde istediğiniz saatte ve yer de evde ek iş yaparak aile bütçenize destek olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz Evde ek işi ister tek başınıza bireysel olarak ister de yakın arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz grup ile birlikte tercih ettiğiniz evde ek işi yaparak aile bütçenize destek olabilirsiniz. Evde Streç Film Paketleme İşi veren firmalar siz ev hanımları için sağladığı Evde Streç Film Paketleme İşi  için gerekli olan bütün malzemeleri göndermektedir. Firmanın sizden istediği streç filmleri kutuların içerisine yerleştirip bantlamanızdır. Evde ek iş veren firmaların sizlere sağladığı Evde Streç Film Paketleme İşi  için aylık olarak 2000 türk lirası vermektedir. Ücreti teslimat sırasında nakit olarak almaktasınız. Evde ek iş olarak tercih ettiğiniz Evde ek  İş için firma sizlere 5000 adet streç film göndermektedir. Gönderdikleri malzemeleri 1 ay süre içerisinde bitirmenizi istemektedir. Tercih ettiğiniz evde ek iş sayesinde evde boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirebilirsiniz. Evde Streç Film Paketleme İşi veren firmalar ev hanımları için sağladığı Evde ek  iş için aşağıdaki başvuru şekline uyarak yorum kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Selobant Paketleme işi başlıklı makalemizde Evde Selobant Paketleme, Evde Selobant Paketleme işi veren firmalar ve Evde Selobant Paketleme işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım

Check Also

Evde Para Kazandıracak iş imkanları

Evde Para Kazandıracak iş imkanları

Her ailenin kendi giderleri vardır. Bunları karşılamak içinde para lazımdır. Son zamanlarda bir çok vatandaş …

123123

4.614 Başvurular

  1. Merhaba istanbul sultangazi de oturuyorum yarabandı ve sitreç film paketleme işini yapmak istiyorum

  2. Konya Ereğlide yapabilirim

  3. Merhaba mardin de otruyrum unuverste mevzunuyum evde otruyrum baketleme isni istyrum yrdmci olurmusunuz

  4. BURÇİN ATASEVER

    merhabalar ankara çankaya da oturuyorum. düzenli titiz çalışan sorumluluk sahibi biriyim. siz de uygun görürseniz streç film paketleme işine talibim. şimdiden teşekkürler.

  5. adanada yaşıyorum bu işe çok ihtiyacımız var teşekkürler… bu tarz işlere elim çok yatkındır. daha önceden bu tarz işlerde deneyimim bulunuyor

  6. İşe çok ihtiyacım var hızlıyım Esenler/İstanbul’da ikamet ediyorum hemen geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

  7. Afyonkarahisarda yasiyorum strec film ve bant paketlemek istiyorum.elim cok hizlidir titiz calismayi severim

  8. İSTANBUL ÜMRANİYE DE OTURUYORUM DAHA ÖNCEDE PAKETLEME İŞİ YAPTIM. BU İŞE İHTİYAÇIM VAR EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM .


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir