Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Evde Ek işler / Evde Stoper Paketleme İşi 2017
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Stoper Paketleme İşi 2017

Sponsorlu Bağlantılar

Kış aylarına girmemizin ve soğukların bastırmasının ardından bir çok aile soba için odun almaları gereklidir bunun içinde para bildiğiniz gibi 2016 yaz sezonu kötü geçmesi büyük otelleri veya firmaları etkilemedi mevsimlik çalışan veya 12 ay sabit bir iş yerinde çalışan elemanların bile işsiz kalmasına sebep olmuştur. Bu yüzden bir çok ailenin aklında tek bir soru vardır bu kış nasıl geçineceğiz? Bizde sizin aklınızda sorulara cevap amaçlı aşağıdaki evde stoper paketleme işi hakkında bilgi ve detayları sizlere verdik umarız yardımcı olmuşuzdur.

Evde Stoper Paketleme İşi 2017 

Evde Stoper Paketleme İşi 2017
Evde Stoper Paketleme İşi 2017

Evinizde perdelerinizin düşmesini ve kornişlerden çıkmamasını sağlayan stoperlar sayesinde ek gelir elde edebileceksiniz peki nasıl ? Bildiğiniz gibi evde ek iş veren bir çok firma vardır. Bunlardan bir tanesi olan firma sizlere evde stoper işi vererek ek gelir elde etmenize imkan sağlayacaktır. Sizde evde ek iş sahibi olup oturduğunuz yerden diğer vatandaşlar gibi para kazanmak istemez misiniz ? Artık dışarı da kış mevsiminde özellikle iş bulmak bir hayli zor hal almaktadır. Hemen hemen her evin aylık gideri de 2000 türk lirasını bulmaktadır. Bunun için ya evde 2 kişi çalışmak zorunda kalmaktadır, yada bir kişinin elinde mesleği veya devlet dairesinde çalışması gerekmektedir. Tabi bunlara siz sahip değilseniz ek gelir elde etmek için bir çok farklı yollar aramışsınızdır. Artık sizde ek gelir kapısından yararlanabileceksiniz. Evinize evde stoper işini alarak hobi tarzında evde boş kalan vakitlerinizi paketleme vb. işler yaparak para kazanabilir ve eşinize destek olabilirsiniz. Bir çok ev hanımı eşine destek vermek için evde ek iş sahibi olmuştur neden sizde olmayasınız. Evde ek iş veren firmalar sizlere gerekli olacak bütün malzemeleri göndermektedir. Bunun için sizlerden aylık olarak 7000 adet paketleme yapmanızı istemektedir. Evet göze korkutucu rakamlar olabilir ama tek çalışmak zorunda değilsiniz eşiniz veya akrabalarınız hatta komşularınız bile size yardım edebilir kendi iradenize kalmış bir durumdur. Sadece firma zamanında istediği miktarda ürünü teslim edilmesini istemektedir. Bu işi yaparak firma sizlere ortalama aylık olarak 2000 türk lirası kazanma imkanı sağlayacaktır. Şimdi eğer sizde evde ek iş sahibi olmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız evinize işinizi alarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Poşet Katlama işi başlıklı makalemizde Evde Poşet Katlama, Evde Poşet Katlama işi veren firmalar ve Evde Poşet Katlama işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım

Check Also

Evde Lastik Paketleme işi

Evde Lastik Paketleme işi

  Bir çok vatandaşımız dar gelirinden şikayetçi olmaktadır. Dar geliri yüzünden kendi istediği bir şeyleri ...

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

1.807 Başvurular

 1. 3 kişiyiz; Kocaeli’de oturuyoruz.Bu işe ihtiyacımız var. Yardımcı olabilir misiniz?

 2. Mersin toroslar acil ihtiyacum va r yardimci olun lutfen

 3. Bu işi yapabiliriz.Lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 4. İstanbul bağcılar merkez mahallesinde oturuyorum. Balon toka mandal lavanta stoper civi her nolursa olsun paketleme işi yapmak istiyorum ve uzun süreli olarak yapmak istiyorum. Lütfen imkan verin

 5. Amasya merkezde oturuyorum adim müge elim çok yatkındır severek yaparım paketleme işlerini hizliyimdir

 6. MERHABA,

  İstanbul Bahçelievler de oturuyorum.

  Stoper Paketleme işi yapmak istiyorum.

  Geri dönütünüzü bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir