Son Dakika ek iş ilanları
Ana Sayfa / Ek iş Bilgileri / Evde Parça Başı işler 2017

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Parça Başı işler 2017

Sponsorlu Bağlantılar

Evlerinizde ekstra olarak bir Ek iş arıyorsanız ve bunu oturduğunuz yerden sağlamak istiyorsanız aslında tamda doğru yerdesiniz desek sanırım hiçte yanlış olmayacaktır. Sizler için Evde parça işler veren firmalar hakkında küçük bilgiler sunmanın yanı sıra başvuru yapanların istedikleri işleri değerlendirmek istiyoruz. Henüz yeni olmasına rağmen sitemize gelen ilgi gün geçtikçe artarak kısa süre içerisine hep birlikte hareket edebileceğimizi göreceğiz. Günlük olarak sizlere detayları iletmek istediğimiz, En basit örneklerle derin anlatımlar eşliğinde sunduğumuz ilanlar ile kazancınıza kazanç eklemenizi sağladığımız sitemiz “Evde ek iş” yine sizler için Evde parça işler sunarak ve istediğiniz işlerin listesini alarak gece gündüz durmadan araştırmalar yapmaktadır.

Parça başı işler ne demek ?

Evde parça başı işler ile kazancınızı katlayabilirsiniz, Özellikle Evde parça başı işler ne demek, nasıl yapılır sitemizden inceleyebilirsiniz.
Evde parça başı işler ile kazancınızı katlayabilirsiniz, Özellikle Evde parça başı işler ne demek, nasıl yapılır sitemizden inceleyebilirsiniz.

Her ev hanımı  eşine destek olmak için bir çok evde ek iş imkanı aramaktadır. Bunun içinde ne iş olursa yaparım yeter ki aile bütçeme destek olayım diyen bayanlar için parça başı işler idealdir. Öncelikle Fason iş diyerek nitelendirdiğimiz, Üreticiden bir alt işçiye gelen işlerden oluşmaktadır. Evinize alacağınız Evde Parça Başı İşler 2017  ile Parça başına 0.02 gibi komik rakamlar gibi gözüküyor olsa bile günlük minimum 1000 adet teslimatta yine minimum 20 Türk lirası almanız mümkün ortalama olarak bu şekilde sunumlar hazırlanılmaktadır. Ama işin kalitesine göre günlük 100 Türk lirasına kadar kazanma şansınız bulunmakla beraber Evde parça başı işler ile kazanacağınız tutarlar bazen umduğumuzun da üstünde olabiliyor. Sadece bu işi yaparak evlerini alan bir aile şu anda günlük olarak 3500 TL kazanmaktadırlar. Bu artı olarak ev hanımı Ayşe Hanımın eşi 1700 TL gibi bir tutara başka bir şirkette sigortalı olarak çalışmaktadırlar. Ortalama değerlendirecek olursak eğer, 5.200 Türk Lirası kadar bir gelirleri bulunmaktadır. Türkiye şartlarına göre epey sağlam olduğunu düşündüğüm bu gelirler gerçekten içlerimizi rahatlatacak cinsten.

Parça başı işler nasıl yapılır ?

Nasıl yapılacağı konusunda sizlere kısa ve net bir bilgi vermemiz gerekirse eğer,  Öncelikle sizlere parça parça diğer ürünler gelmektedir. Örneği Evde Davetiye katlama işi bu ürün bizlere önce zarfı ve zarf süslemesi, İçine ekleyeceğiniz metin kartonu ve süslemesi gibi 3-5 parça olarak gelmektedir. Ortalama olarak 500-1000 adet olarak istenilmektedir. Fakat yinede bazı düğün sahipleri daha fazla isteme şansları elbette bulunmaktadır. Özellikle kurum toplantıları için yapılan davetiye işlerinde 5000 Adete kadar işler istenildiği’de olmuştur.

Evde Parça Başı İşler 2017

Parça başı işler 2017 yılında evde yapılarak para kazanılmaya olanak sağlamanın en güvenli ve garanti yoludur. Fakat neden bu işe iş verenler sıcak bakıyorlar merak ediyor musunuz? Özellikle firma dahilinde çalışan ve iş verene aylık 500 – 600 Türk lirası ve artı olarak 1000 Türk lirası kadar bir gideriniz olmadığı için birinci tercihsiniz. Bazı firmalar formalite üzerinden 2-3 eleman çalıştırıp sadece evlere iş göndererek 10 aileyi geçindirdikleri doğrudur. Evde parça başı işler ile kazancınızı arttırmanız dileği ile hoşça kalın.

Bir önceki yazımız olan Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları başlıklı makalemizde Evlere iş veren kişilerin Telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında İsmail Hepcan

2010 yılından bu yana Site editörlükleri yaparak daha iyi hizmet verebilmek adına gelişim sağlamaktayım.

Check Also

Pazar Günleri Evde Ek İş İlanları

Pazar günleri evde ek iş ilanları 2017

Günlük rutin koşturmanın ardından evde boş zamanlarınızın olması sizin için ek gelir kapısı getirebilir hafta …

123123

822 Başvurular

  1. İzmir karabaglar da oturuyorum ise ihtiyacım var acil dönüş yaparsınız sevinirim

  2. Merhaba Gaziantep şahinbeyde oturuyorum acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır temiz ve titiz çalışırım

  3. Merhaba İstanbulda 4 kişi ek iş yapmak istiyoruz.

  4. Merhaba ankara mamata oturmaktayim davetiye katlamiyi yspmak istiyorum herseyde kendime guveniyorum el becerime elsanatlarim guzeldir beraber gurup seklinde calisacgim 5 kisi ailem var


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir