Son Dakika ek iş ilanları
Ana Sayfa / Evde Ek işler / Evde Minifix Paketleme İşi 2017

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Minifix Paketleme İşi 2017

Sponsorlu Bağlantılar

Soğuk kış aylarının girmesinin ardından bir çok ev hanımı evde ek iş yaparak evde boş zamanlarını değerlendirirken bir yandan da para kazanmaktadır. Evinize aldığınız işler sayesinde ek gelir elde etmek istemez misiniz? Sizde diğer ev hanımları gibi oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki Evde Minifix Paketleme İşi 2017  adlı yazımızdan iş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evde Minifix Paketleme İşi 2017

Evde Minifix Paketleme İşi 2017
Evde Minifix Paketleme İşi 2017

Her evin belirli ihtiyaçları vardır, ihtiyaçları karşılamak içinde para gereklidir. Evde bir kişi çalışarak ek gelir elde etmesi bir hayli zor olmaktadır. Çünkü son yıllarda asgari ücretli çalışan bir vatandaş bir evi zor geçindirmektedir. Hele de eşinin çalışmaya engeli var veya evde bakmakla yükümlü olduğu çocuk veya aile büyüğü var ise iş daha da zor bir hal almaktadır. Türkiye’ de son yaz döneminin kötü geçmesinin ardından mevsimlik çalışan vatandaşlar bile yaz sezonun da iş bulamamıştır. Müşteri ve istek olmadığı sürece az miktarda üretim yapan fabrikalar veya firmalar elaman almamaktadır , bunun içinde son yılların en yüksek işsizlik oranı ile karşı karşıya kaldık. Artık yolda geçen her on kişiden sekizi ek gelir aramakta veya işsiz durumdadır. Bunun için evde ek iş veren firmalar dar gelirli ailelere destek adı altında evlere ek iş vererek kendi gider bütçelerini düşürmek ve hatta ailelere daha iyi yardımcı olmak için işleri eve vermektedir. Bu sayede hem vatandaş kazanacak hemde firma gider tablosunu düşürecektir. Peki evlere işi firmalar neden verir? Firma eğer bir elemanı işi alırsa kendi firmasında sigorta ve yiyecek içecek masrafları ulaşım masrafları ve iş güvenliği için elbise ve bazı malzeme masrafları derken giderleri çok olmaktadır. Bunun için bu kötü geçen sezondan sonra firma eleman sayısını fabrikalarda düşürmüş ama üretim aynı hızda devam etmektedir. Fabrika eleman almadığı için üretim de yavaşlık söz konusu olduğundan dolayı firma evlere dağıtarak işleri üretimi hızlandırmaktadır. Peki evde ek iş veren firmaların ev hanımlarına sağladığı iş imkanlarını tek başına yapamazsam grup halinde yapabilir miyim sorusuna cevap vermek isteriz. Tabi ki de yapabilirsiniz. Sadece firma sizden istediği temizlik ve ürünler eksiksiz zamanında teslim edilmesidir. Diğer hususlar firma için önemli değildir. Gelelim aylık olarak firma size ne kadar bir gelir sağlayacak sorunuza ortalama aylık olarak Evde Minifix Paketleme İşi 2017   için 1500 Türk lirası ile 2000 Türk lirası arasında bir kazanç elde etme imkanı sağlamaktadırlar. Evde ek iş veren firma sizlere ürünleri gönderdiği taktirde 1 aylık üretim süreniz başlamıştır. Sizden sadece gönderdikleri şablona uyarak paketleme yapmanızı istemektedirler. Artık sizde evde ek iş sahibi olmak ve ek gelir elde ederek eşinize destek olmak istiyorsanız evde ek iş veren firmalara başvurularınızı yapabilir ve ek gelir sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Karanfil Paketleme işi başlıklı makalemizde Evde Karanfil Paketleme, Evde Karanfil Paketleme işi veren firmalar ve Evde Karanfil Paketleme işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında İsmail Hepcan

2010 yılından bu yana Site editörlükleri yaparak daha iyi hizmet verebilmek adına gelişim sağlamaktayım.

Check Also

Evde Klips Paketleme işi

Evde Klips Paketleme işi

Bir ailenin rahat geçinebilmesi için  evine en az 3000 Türk lirası girmesi gerekmektedir. Bunun için …

123123

988 Başvurular

 1. ilayda dere 5386264711

  2 kişiyiz işe ihityacımız var. istanbul ümraniyede oturuyoruz.

 2. Kazım Kızılkaya

  İYİ GÜNLER DENİZLİ DE İKAMET EDİYORUZ VE İKİ KİŞİYİZ BU İŞİ YAPABİLECEİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ EĞER VARSA YERİNİZ BU İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ

 3. Merhaba istanbul sultangazi de oturuyorum minifix ve raptiye paketleme işini yapmak istiyorum

 4. Merhaba Isparta merkez lütfen yardmcı olun işe ihtyacm var

 5. Ankarada oturuyorum…evde bu işi yapabilirim…cevabınızı bekliyorum..teşekkürler…

 6. merhaba evde iki kisiyiz elimiz hizlidir ve duzenli disiplinli calismaya onem veririz

 7. Çiğdem Kabalı

  Merhaba el islerinde yetenekliyim ve herkesin olduğu gibi benimde paraya ihtiyacım var.denizlide yaşıyorum.tesekkurler.

 8. BURÇİN ATASEVER

  merhaba ankara da oturuyorum ve eğer siz de uygun görüp şans tanırsanız bu işe talibim.


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir