Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Evde Kürdan Paketleme işi / Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi

Sponsorlu Bağlantılar

Evinize işinizi almak ve rahat etmek istemez misiniz? Evinizde oturduğunuz yerden bir enerji harcamadan ek işinizi yapabilir ve bu sayede boş geçen zamanlarınızı hobi tarzı işler sayesinde değerlendirebilirsiniz. Peki yeni iş imkanı olan Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi   nedir nasıl yapılıyor diyorsanız size bu iş hakkında bilgileri verdik göz atabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi 

Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi
Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi

Günlük hayatta bir çok evde ve lokantalarda masaların üzerinde duran kürdanlar sayesinde sizde para kazanabilirsiniz. Bu kürdanlar sizin normalde dış etlerinizi temizlemeniz için ağrıları engellemek için kullanılan bir araçtır. Artık sizin için bu kürdanlar ek gelir kapısı olacaktır peki nasıl? Evinize alacağınız iş sayesinde  para kazanacaksınız ve bu sayede eşinize destek verebileceksiniz. Şimdi size Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi   hakkında bilgi vermek istiyorum. Evde ek iş veren firmalar genellikle dar gelirli ve ev hanımlarına sağlamaktadır evde ek iş imkanlarını size sağlayacağı işleri sizlere eksiksiz şekilde göndermektedir sizden de eksiksiz bir şekilde teslim almak kaydı ile. Sizlere gönderdikleri ürünleri istenilen miktarda özenle paketlemesini veya doldurmasını yapmanızı istemektedir. Aylık olarak evde ek iş imkanı için ortalama 70000 adet kürdan kutusu doldurmanızı istemektedirler. bunun karşılığında size evde ek iş veren firmalar aylık olarak ortalama 2000 Türk lirası kazanma şansı sağlamaktadır. Peki ben bu işi tek başıma yapamam ben hem çalışıyorum ama ek gelire de ihtiyacım var veya ben çalışmıyorum ama bu kadar boş zamanım yok diyorsanız arkadaşlarınız komşularınız hatta ailenizin üyeleri ile rahatlıkla evde ek iş imkanını yapabilirsiniz. Firma sadece eksiksiz zamanında teslim istemektedir. Gerisi size kalmıştır. Türkiye’de her geçen gün iş bulmak ve bulduğu iş sayesinde gelirini yükseltmek oldukça zor bir hal almaktadır. İş  sahibi olan vatandaşların da geçim sıkıntısı var iş sahibi olmayan vatandaşlarında çünkü geçinmek bir hayli zor bir durum almaktadır. Kira fiyatları yiyecek içecek fiyatları yol masrafları derken aylık kazancınızdan daha fazla bir gider tablosu çıkmaktadır. bunun için bazı vatandaşlar ek iş yaparak aile bütçesini korumaktadır. Sizde diğer insanlar gibi oturduğunuz yerden patron derdi olmadan para kazanmak ve ailenize destek olmak istemez misiniz? Hem evinizde rahat olduğunuz ortam da çalışacaksınız hemde para kazanacaksınız. Sizde ek gelir elde etmek ve ek gelir sayesinde bütçenizi yükseltmek istiyorsanız evde ek iş veren firmalara başvurularınızı verebilir ve ek gelir sahibi olarak giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım
YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

2.825 Başvurular

 1. MERHABA,

  İstanbul Bahçelievler de oturuyorum.

  Paketleme işi yapmak istiyorum.

  Geri dönütünüzü bekliyorum.

  iyi çalışmalar,
  iyi günler

 2. MERHABA,

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum.

  Paketleme işi yapmak istiyorum.

  Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  iyi çalışmalar,
  iyi günler

 3. MERHABA,

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum.

  Paketleme işi yapmak istiyorum.

  Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  iyi çalışmalar,
  iyi günler

 4. MERHABA,

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum.

  Paketleme işi yapmak istiyorum.

  Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  iyi çalışmalar,
  iyi günler.

 5. Mrb Adım Eda Tokat Merkezde Yaşıyorum Daha Öncede Bir Çeyiz Mağazasında Katlama Ve Paketleme İşinde Çalıştım. Düzen ve Titizlik Benim İşim .Evde Yapilacak Her Türlü işin Üstesinden Gelirim.Inanin Bu İşe Çok İhtiyacım Var. Sizi Asla Mahçup Etmem. En Yakın Zamanda Umarim Geri Dönersiniz.Şimdiden tesekkur ederim.

 6. Kütahya merkez

 7. Bursa oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 8. Karamanda ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız sewinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir