Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Evde hediye paketi yapımı / Evde Hediye Paketi Süsleme İşi 2017
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Hediye Paketi Süsleme İşi 2017

Sponsorlu Bağlantılar

Eveeet 🙂 Yılbaşı eğlenceleri ve yılbaşı kutlamaları derken en güzel kısmı olan yılbaşı hediyeleri her insan için  Kıymetlidir.Ailemize aldığımız  veya arkadaşlarımıza aldığımız yılbaşı hediyeleri bir hayli özenerek seçilmesinin yanı sıra paketlemesine de özen göstermekteyiz. Bunun için bir çok hazır süslenmiş hediye paketleri satılmaktadır. Peki o satın aldığınız hediye  paketlerini firma makine de mi yapıyor sanıyorsunuz? Hayır İnsan gücü ile yapılan hediye paketleri süslemesi artık evde ek iş olarak ek iş veren firmalar sağlamaktadır. Merak ediyorsanız aşağıda Evde Hediye Paketi Süsleme İşi 2017  adlı yazımızda sizlere iş hakkında detayları sunduk.

Evde Hediye Paketi Süsleme İşi 2017

Evde Hediye Paketi Süsleme İşi 2017
Evde Hediye Paketi Süsleme İşi 2017

yılbaşı için hediye paketi doğum günü için hediye paketi hatta yıl dönümü için hediye paketi derken yılda en az bir vatandaş ortalama 5 defa hediye paketi satın almakta ve hediye vermektedir. Bazı vatandaşlar kendileri el emeği olsun diye hazırlamaktadır. ama ne yazık ki hazır süslerinden yapılmış olan hediye paketlerini kimse değişmez oldukça tatlı ve dikkat çekici konsepleri olan hediye paketlerinin süslenmesini firmalar evlere ek iş olarak sağlamaya hazırlanmaktadır. Sizde evinizde hediye paketi süsleme işi yapmak istemez misiniz ? evinize aldığınız hediye paketi süsleme işi sayesinde hem kendi hayal gücünüzü hediye paketlerine dökebilir hemde evde oturduğunuz yerden hobi gibi iş sayesinde para kazanarak ek gelir elde edebilirsiniz. Gelelim firma size aylık olarak ortalama kaç adet süsleme yapmanızı istediğine firma aylık olarak ortalama 5000 adet hediye paketi süslemesi yapmanızı istemektedir. İster firmanın istediği rakamı bireysel olarak yapın ister aileniz ister de komşuların ile birlikte yapabilirsiniz. Firma sizden zamanında teslim ve eksiksiz malzemeden başka bir şey istememektedir. Evinize aldığınız ek iş sayesinde işinizin patronu olursunuz  , ne zaman çalışacağınıza ve ne zaman duracağınıza kendiniz karar vereceksiniz sizde bu mükemmel değil mi ? hem patron derdi yok hem enerji harcama derdi yok evde boş kalan zamanlarınızda oturup sadece televizyon izlemek yerine hem televizyon izlerken bir yandan da ek işinizi yaparak para kazanabilir ve aile bütçenize destek olabilirsiniz. Peki bende diğer ev hanımları gibi evde arda kalan zamanlarımı ek iş ile değerlendirmek istiyorum diyorsanız evde ek iş veren firmalara başvurularınızı yapabilir ve ek iş sahibi olabilirsiniz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım
YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

491 Başvurular

  1. Merhaba ben İstanbul’dan ve zeytiburnu’da ikamet ediyorum ve evde çalışmaya ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

  2. Yedikulede oturuyorum acil ise ihtiyacim var geri donus lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir