Son Dakika ek iş ilanları
Ana Sayfa / Evlere iş verenler / Evde Dikiş İşi Veren Firmalar 2016

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Dikiş İşi Veren Firmalar 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar bugün sizler için çok keyifli olan bir iş imkanı olan Evde Dikiş İşi Veren Firmalar 2016   adlı yazımızı hazırladık. Evinizde Terzilik yaparak firmaların verdiği işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Şimdi birlikte sizler için hazırlamış olduğumuz Evde Dikiş İşi Veren Firmalar 2016   adlı yazımıza göz atalım.

Evde Dikiş İşi Veren Firmalar 2016 

Merhaba arkadaşlar sizler için yeni bir iş imkanı sunmaktayız. Evinizde rahatlıkla dikiş işi yaparak para kazanabilirsiniz. Firmalar ile anlaşıp Size Gönderdiği ürünleri dikip para kazanabilirsiniz. Peki firmalar nasıl dikiş işi vermektedir derseniz. Firmadan firmaya değişmektedir.Mesela bir firma parça göndermektedir. Bluz parçaları mesela onları birleştirmenizi istemektedir.Veya Yırtık sökük olan parçaları sizlere dikmenizi veya yama yapmanızı isteyeceklerdir. Kısacası genellikle evde dikiş işi yaparken defolu ürünleri kurtarmanız için yapılmaktadır. Evinizde kuvvetli bir dikiş makinası olması lazımdır. Gönderilen dikiş yapılacak malzemelerin çok kötü defoları var ise kapanmıyorsa onları kapatmak için süs eşyalarından yararlanabilirsiniz. İsterseniz firmalar yerine internetten de evde dikiş dikerek para kazanabilirsiniz.

Evde Dikiş yaparak nasıl Para Kazanabilirim  ? 

Evinizde dikiş yaparak nasıl para kazanabilirsiniz derseniz artık 2016 yılından itibaren oldukça fazla evde ek iş imkanları oluşmaktadır.Evinizde hemen hemen bütün yaptığınız günlük işlerden veya hobileriniz den para kazanabilirsiniz. Evinizde sökük veya parça birleştirerek rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Firma sizi dikiş makinası göndermiyor. O yüzden evde dikiş işi alırken kendi dikiş makinanız olmanız lazımdır. Eğer Kendi dikiş makinanız var ise bu iş tam size göre. Evinizde Dikiş dikerek para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden adınızı soy adınızı adresinizi ve iletişim bilgilerini yazarsanız. Firmalar sizin ile en kısa zamanda iletişime geçecektir. Evinizde dikiş yaparak para kazanmak için bir grubunuz olması lazımdır. Dikiş işi gelirken yüklü miktar da adet aldığınızdan tek başınıza dikiş dikmeniz zordur. Bildiğiniz gibi dikiş dikmek zahmetli bir iştir bunun için ne kadar fazla insan o kadar iş demektedir. bunun için grubunuz ile istenilen zamanda rahatlıkla teslim edebilirsiniz Evde dikiş işi veren firmalar türkiyenin her yerine iş imkanı sunmaktadır.

 

Evde Dikiş İşi Veren Firmalar
Evde Dikiş İşi Veren Firmalar

Bir önceki yazımız olan 2017 Evlere iş veren Kişiler başlıklı makalemizde Evlere iş veren kişilerin Telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım

Check Also

Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar 2016

Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar 2016

Merhaba Arkadaşlar bugün sizler için Evde Kutu Katlama  İşi Veren Firmalar 2016   adlı yazımızı hazırladık. 2016 …

123123

534 Başvurular

  1. Istanbul uskudar

  2. Profosyonel olarak gelinlik abiye tesettür giyim her model bayan kıyafeti dikilir. Her model çocuk abiye ve çocuk kıyafeti dikimi yapılır. Bebekler için mevlit kıyafetleri dikilir. Finishli iş yapilir . Organizasyonlar için her türlü dikim yapılır. Sadece bayan arkadaslarla çalışıyorum. İlgilenenler bana e posta adresimden ulaşabilir. esrakeskin3788@gmail.com


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir