Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Evde Ek işler / Evde Davetiye Katlama İşi
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Davetiye Katlama İşi

Sponsorlu Bağlantılar

Evlere davetiye işi, Yani katlama işi veren firmalar hakkında oluşturduğumuz bu ilan ile birlikte bir çok kişinin merak konusu olan ve sıkça sorulan sorulara cevaben birde yardımcı metinler içerecektir. Evde Davetiye Katlama İşi 2016 yılı ile beraber %23 artış ile en popüler evde ek işlere örnek gösterilebilir. Davetiye katlayarak para kazanmanın tek yolu bu işleri bizlere sunan firmalar ile anlaşmaktan geçmektedir. Özellikle firmalar seçecekleri kişinin dakik olmasını isterler, “Bu işi bugün teslim ederim” diyorsanız eğer, o iş o gün teslim edilecektir. Zaten kurallara ve nasıl başvuru yapacağınızı ele alacağız. Ama öncelikle bilgilendirilmenizi ve yanlış başvuru yapmamanızı istiyoruz, böylelikle daha sağlıklı ek gelir elde edebilecek ve sitemizin anlaşmalı olarak çalıştığı firmalardan birinde yerinizi alacaksınız hemde evinizde oturarak, Evde Davetiye Katlama İşi yaparak özellikle temiz ve titiz çalıştığınız taktirde daha çok iş alabilecek, Zamanında teslim ettiğiniz sürece sorunsuzca yıllarca bu işten kazanç elde edebileceksiniz, “Başarı hikayelerini okumak için yazımızın devamını inceleyiniz.

OKUYUNUZ : Sitemiz diğer sitelerden farklı olarak anlaşmalı firmaların bizlere sunduğu kişi kapasitesine göre başvurular sonucu iş arayan kişiler için kurulmuştur. Diğer sitelerde özellikle geri dönüş sağlanılmamaktadır. Az ama öz olarak kişi sayımıza kısa sürede ulaşmak adına 200 kişi arasında 60 kişiye kadar seçim yapabilme hakkımız bulunmaktadır. Bu seçimler ile birlikte Evde Davetiye Katlama İşi, ve iş veren firmalar ile kolaylıkla irtibat sağlayabileceksiniz. İşinizin titizliğine göre iş süreciniz bizzat anlaştığınız firmalar tarafından uzatılabilir, Eğer işimi temiz yaparım diyorsanız mutlaka ve mutlaka başvuru yapınız.

[mks_button size=”large” title=”EVDE DAVETİYE İŞİNE BAŞVURU YAP!” style=”squared” url=”http://www.evdeekisilan.com/evde-davetiye-katlama-isi/#respond” target=”_self” bg_color=”#dd0000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye işi yaparak, Hem evinize maddi bir gelir sağlayabilirsiniz, Hemde ileri düşüncelerinizin adımlarını atmaya başlayabilirsiniz, 2016 Evde davetiye katlama işi ile birlikte bir çok kişi kazancına kazanç katarken, Bir çoğu evlerini aldı bile..
Evde davetiye işi yaparak, Hem evinize maddi bir gelir sağlayabilirsiniz, Hemde ileri düşüncelerinizin adımlarını atmaya başlayabilirsiniz, 2016 Evde davetiye katlama işi ile birlikte bir çok kişi kazancına kazanç katarken, Bir çoğu evlerini aldı bile..

Evde Davetiye Katlama işi 2016 yılı ile birlikte artan düğün ve nişan gibi davetiye gerektiren işlerle birlikte bir artış göstermesi ile son zamanların en çok kazandıran işi olmuştur. Sitemizin üye firmaları tarafından yaptığımız bir takım çalışmalar sonucu 1000 Davetiye katlama işine 20 Türk Lirası gibi güzel bir ücret ödenmektedir. Davetiye katlama işleri özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya gibi daha sayamadığımız bir çok şehirlerimizde aktif olarak faliyet göstermektedir. Peki evlerinizde Davetiye katlayarak nasıl para kazanılır?

Öncelikle dikkatli bir şekilde okumanızı önerdiğim bu alan aslında puanlama sistemi ile iş arayan Ev hanımları, Evde çalışmak isteyen Beyfendileri ilgilendirmektedir. Evlerinizde oturduğunuz yerden sadece DAVETİYE KATLAYARAK PARA KAZANMAK artık hem kolay hemde iş için aylarca beklemenize gerek kalmadan küçük bir kaç adım ile başarabilirsiniz. Peki nasıl mı?

Öncelikle www.evdeekisilan.com sitemizin dahilinde bulunan 4 Firma (Bu firmalar önümüzdeki 1 ay içerisinde 10-20 kadar artacaktır, Yazışmalar devam ediyor.) Sürekli olarak çalışabilecek ve günlük Normal katlamada 5 Bin davetiye katlayabilecek, Süslülerde ise 1000-2000 kadar katlama yapabilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Öncelikle iş güvenliği açısından imzalamaların ardından Bu işlere Rağbete göre En az 2 en fazla 1 yıla kadar çalışma olanağı bulunmaktadır. İşlerini bu süre zarfından sorunsuzca bizlere ulaştıran çalışanların titizliğine göre iş devamlılığı sözleşmeler doğrultusunda süreklilik uzaltılacaktır. Fakat belli başlı puanlama sistemlerimizin olduğu, Bu sistemlerin kesinlikle sizin ve takibinizin kolaylığı açısından ve yeni gelecek olan ilanlardan öncelikli olarak haberdar olmak adına Bizleri Sosyal Medya hesaplarından MUTLAKA TAKİP ETMELİSİNİZ.

Yukarıda sıraladığımız ve sizlere erişim için LİNK verdiğimiz “2016 Evde davetiye Katlama işi” ile ilgili bir çok paylaşımlarda ve bu işi yapacağımız kişilerin bilgilendirmesinin FACEBOOK üzerinden yapacağımızı unutmayın eğer sizlerde bu işi istiyorsanız sadece 1 dakikada ilanımıza Onay yani yorum ekleyebilirsiniz. Davetiye işi için aşağıda sizlere örnek bir şablon sunmak istiyoruz. Bu şablon ile birlikte lütfen Özellikle belirtmek istediklerinizi ve ekleme yaparak bu işemlerinizi kolaylaştırmak ve ekibimizin sizin olumlu kişi olduğunu ikna etmeniz gerekmektedir. Hiç bir firma kendinisini doğru şekilde anlatamayan kişiler ile çalışmak istemez çünkü bu tür işler direk olarak evlere bırakıldığından dolayı güvence söz konusu olmaktadır.

İlan vermek, İlanlara katılmak için Yapmanız gerekenler

Öncelikle bir adet sürekli olarak kullandığınız bir mail adresiniz olması gerekmektedir. Nick (Takma isim) yerine kendi isimlerinizi (Soy isim paylaşmanıza gerek yok Örneğin Hülya Bozkurt yerine Hülya yazabilirsiniz.) Ayrıca Yorum ve İlan bölümümüze Bu işi yapmak istiyorum Çünkü diyerek biraz işe neden sahip olmak istediğinizi belirten bir kaç kelime yazmalısınız ve Ekibiniz ya da kendiniz hakkında küçük bilgilerle noktalayabilirsiniz. Evde Davetiye yapmak ve bu işten para kazanmak gerçekten çok ve çok kolay bir etmendir.

Başvuru için dikkate alın.

Davetiye başvurularınızı yapmadan önce mutlaka okuyunuz.

  • Adınız, Soy adınız : Öncelikle sizlere hitap etmek adına adınızı bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Soy adınız ile ilgili durumlar tercihinize göre gizli tutma hakkına sahipsiniz.
  • İstediğiniz iş : Davetiye katlama işinin yanı sıra istediğiniz diğer fason işler hakkında bizlere yazabilirsiniz.
  • Yaşadığınız Şehir ve İlçe : Öncelikle “İSTANBUL/BAĞCILAR” gibi yazmanız gerekmektedir, Nerede oturuyorsanız oraya iş olanağı sağlamamız adına mutlaka gerekli olmaktadır.
  • Mail adresiniz : Günde en az 1-2 defa girdiğiniz bir mail adresi olması şarttır. Sebebi ise sizlere sosyal ve mail üzerinden ulaşmayı hedeflediğimizdir. Sonrasında işinize kavuşabileceksiniz.

Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ?

Evlerinize ekstra bir iş girsin istiyorsanız eğer 2016 Evde davetiye katlama işi tamda size göre hem kolay hedme kazançlı..
Evlerinize ekstra bir iş girsin istiyorsanız eğer 2016 Evde davetiye katlama işi tamda size göre hem kolay hedme kazançlı..

Bu sorunuza cevaben hazırlamış olduğumuz, “Davetiye Katlama işi ile ilgili bilgiler” isimli konumuzu incelemek için “EKLENECEK” < Bu adrese tıklayınız sizlerde nasıl yapıldığına dair küçük bilgiler edinerek bu iş hakkındaki ilk adımınızı atmış olacaksınız, Evde Davetiye işi ve Bu işi veren firmalar, Şirketler ya da Fabrikalar aracılığı ile kısa süre içerisinde yeni işinize evinizden oturduğunuz yerde sadece günde bir kaç saat çalışarak para kazanabileceksiniz, Ailenizin gelirine gelir, Bütçenize yeni bir kapı açmış olacaksınız.

NOT : Evde Katlama işi yaparak bir çok aile geçincemesini bu iş üzerinden sürdürmekte ve bu işler ile birlikte gelirlerine gelir katmaktadır en basit bir örnekleme eviniz Kira ise kiranızı oturduğunuz yerden ödeme yapabilir, Eşinizin veya çocuğunuzun gelirleri ile yatırımlarınızı büyütebilirsiniz. Özellikle kış dönemleri için paralar biriktirebilir ve bu kışı daha rahat bir şekilde geçirmeniz Davetiye katlama ve bunun gibi bir çok ek iş ile kazanabilirsiniz. 2016 Ek iş statüsündeki sitemiz önümüzdeki yıllar içerisinde daha fazla gelir kapısı için sizlere derin detaylarını bir bir sunacaktır en azından yeni ilanlar için günde 3-5 kez sitemizi ziyaret edebilir bu konu hakkında sormak istediklerinizi “SORU SORMAK İSTİYORUM” isimli çok yakında sizlerle olacak olan bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz.

Bütün bu belirttiklerimize ek olarak sizlere daha kapsamlı olarak “nedir nasıl yapılır ve Firmaların telefon numaralarını” sunmak istiyorduk, Fakat ayrı bir ilan çerçevesinde olacağı için sitemizi günde bir kaç kere ziyaret etmeniz sizin lehinize olacaktır. 2016 Evde Davetiye Katlama İşi ile artık hepimiz kazanacağız.

Bir önceki yazımız olan 2017 Evde Fiyonk işi veren firmalar başlıklı makalemizde 2017 Evde Fiyonk işi, evde fiyonk işi veren firmalar ve evde fiyonk işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında İsmail Hepcan

2010 yılından bu yana Site editörlükleri yaparak daha iyi hizmet verebilmek adına gelişim sağlamaktayım.

Check Also

Evde Lastik Paketleme işi

Evde Lastik Paketleme işi

  Bir çok vatandaşımız dar gelirinden şikayetçi olmaktadır. Dar geliri yüzünden kendi istediği bir şeyleri ...

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

2.870 Başvurular

  1. soner asya kantarci

    Sakarya güneşlerde oturuyorum evde 4 kisiyiz bu isi yapmak istiyoruz ellimiz hizlidir ve alisikiniz geri dnerseniz sevinirim

  2. Nezaket Mutluoglu

    sakarya hendekte oturuyorum davetiye katlama isini yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir