Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Evde Ataç Paketleme / Evde Ataç Paketleme İşi 2017
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Ataç Paketleme İşi 2017

Sponsorlu Bağlantılar

Evde ek iş ailesi olarak sizlere çeşitli iş imkanları sunmaya devam etmekteyiz.Evinizin dar bütçesinden sizde şikayetçiyseniz sizde bir işim olsun evde uğraşım olsun istiyorsanız artık bunlar hayal değil gerçek bir hal almaktadır. Evinizde boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek ve aile bütçenize destek olmak için evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Peki evde ataç paketleme işi 2017 nasıl yapılır? Evde ataç paketleme işi hakkında bütün sorularınıza aşağıdaki yazımızda elimizden geldiği kadar yanıtladık.

Evde Ataç Paketleme İşi 2017

Evde Ataç Paketleme İşi 2017
Evde Ataç Paketleme İşi 2017

Son yılların popüler işleri arasında yer alan evde ek işler sayesinde bir çok ev hanımı ek gelir elde ederek cebine harçlığını çıkartmaktadır. Sizde evde ek iş veren firmaların ev hanımlarına sağladığı iş imkanlarından yararlanarak aile bütçenize destek olabilir ve dar gelirden kurtulabilirsiniz. Bir çok ailede tek kişi çalışmakta ve Türkiye standartlarına göre bir ailede bir kişi çalışması evin bütçene yetmemektedir. Bunun için evde bir kişinin daha ek gelir elde etmesi gerekmektedir. Sizde Bu ay para yetmeyecek doğal gaz faturası geldi nasıl öderiz diyorsanız sizde ek gelir elde etmek için evinize işinizi alabilir , oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Türkiye’de bir çok ev hanımı eşine destek vermek için ek gelir kapısı olan ek işleri tercih etmektedir. Aslında herkes bir işte çalışırken şu hayali kurar, işim evimde olsun kimse bana karışmasın istediğim zaman dilimlerinde kendi kendime işimi yapıyım paramı alıyım ve kafam rahat olsun patron baskısı olmasın ister artık bunlar hayalden çıktı gerçek oldu. son yıllarda Türkiye’ de Turizm ‘inde kötü gitmesinin ardından çalışan elemanlar ve firmalar zorlanmaktadır. Bunun içinde firmalar ev hanımlarına destek vermek veya ev hanımlarına katkıda bulunmak için evlere ek iş vererek hem kendi giderlerini kısmakta hemde ev hanımlarına destek olarak onları sevindirmektedir. Peki Evde ataç paketleme işini nasıl alırım ve nasıl yapabilirim ? Evde ek iş veren firmalar gerekli olacak bütün malzemeleri sizlere göndermektedir. Sizlere aylık olarak ortalama 7000 adet paketlenmiş ataç çıkartmanızı istemektedir. Bu rakamı tek başına yapamam üstesinden gelemem ama ek gelirde ihtiyacım var diyorsanız grup halinde de yapabilirsiniz. Firma bu gibi durumlara engel bir sorun çıkartmamaktadır. Sizlerin sadece ürünlerin eksiksiz ve düzenli bir şekilde paketlenmesini ve zamanında teslim edilmesini istemektedir. Evde ek iş veren firmalar size sağladığı iş için aylık olarak ortalama 1500 Türk lirası ile 2000 Türk lirası arasında bir rakam kazanma imkanı sağlamaktadır. Eğer sizde evde ek iş veren firmaların ev hanımlarına sağladığı iş imkanlarından  yararlanmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız Firmalara başvurunuzu yapabilir ve ek gelir sahibi olabilirsiniz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım
YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

3.005 Başvurular

  1. serpil akgül

    acil ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir