Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Genel / Çanakkale Ek İş İlanları 2017
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Çanakkale Ek İş İlanları 2017

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz şartlarında bir çok kişi tek bir iş ile geçimini sağlamak için yeterli kazancı elde edememekte ve ek iş olarak çeşitli iş alanlarında çalışmaktadır. Bu sayede maddi kazancı arttırmakta ve maddi kazançla doğru orantılı olarak yaşam standartları da yükselmektedir.  Bir kısım iş yerleri ek iş yapılmasına müsade etmezken bir çok iş yerinde iş aksamadığı sürece ek iş yapmak sorun oluşturmamaktadır. Peki ek iş nasıl yapılır ? Çanakkale Ek İş İlanları 2017  nedir?  Bu yazımızda bunu ele alalım.

Çanakkale Ek İş İlanları 2017

Çanakkale Ek İş İlanları 2017
Çanakkale Ek İş İlanları 2017

Düzenli bir işe sahipseniz ancak kazandığınız miktar yaşam şartlarınız için yeterli düzeyde değilse ek iş yapmak, maddi açıdan rahat etmek için izlenecek en mantıklı yol ek iş yapmaktır. Peki hangi tür ek işler yapılabilir ? Ek iş özellikleri ne olmalıdır ? Öncelikle ek iş düzenli işinize engel olmamalı, düzenli bir işiniz ve her ay yatan düzenli bir maaşınız var ise bunu aksatacak bir ek iş yapmanız işinizden olmanıza neden olabilir. Bundan dolayı yapılacak ek işler kesinlikle düzenli işinize engel olmamalı. Ek iş belirleme konusunda nelere dikkat edilmeli ? Ek iş seçerken nelere dikkat edilmeli ? Yaşadığınız şehir ve çevre şartları ek iş belirleme çok büyük bir etkendir. Yaşadığınız şehir, çevre şartları, iş imkanları şehirlere göre değişiklikler gösterebilir.

Çanakkale’de ek iş olarak ne yapılabilir ? Çanakkale öğrenciye ve gece hayatına yönelik bir şehir olduğundan dolayı ek iş olarak bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Öğrencilere ve gece hayatına merakı olan kesime hitap eden bir çok işyeri bulunmaktadır. Şehir ve insan yapısı olarak da rahat bir şehir olduğundan dolayı gece geç saatlere kadar barlar ve alkollü mekanlar aktiflik göstermektedir. Bundan dolayı memur tarzında sabah 8 akşam 5 saatleri arasında çalışıyorsanız ek iş olarak saat 5ten sonra bir çok iş imkanı mevcuttur. Garsonluk gibi extra özellik gerekmeyen bir iş Çanakkale şartlarında oldukça uygundur. Çalışılan mekana göre günlük haftalık ödemelere bahşişler de dahil edildiğince küçümsenmeyecek bir miktarda kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle kış aylarında soğuk bir şehir olan Çanakkale’de insanlar mekanlarda takılmayı tercih etmekte. Mekan sahipleri de bu aylarda extra dan eleman çalıştırmaktadır. Ek iş olarak garsonluk yapmak garantili olmamasına rağmen iyi bir kazanç elde etmeniz için iyi bir tercih olabilir. Genellikle öğrencilerin tercih ettiği bir ek iş olan garsonluk bir çok öğrencinin aylık eğitim öğretim ve geçim masraflarını karşılamak için yeterli olmaktadır.

Çanakkale gece hayatı ve öğrenciye yönelik bir şehir olduğu için bir diğer ek iş imkanı da taksiciliktir. Bir çok insan geceleri mekanlardan alkollü çıkmakta ve kendi şahsi araçlarını alkollü iken kullanamadığı için taksi kullanmayı tercih etmektedir. Bir çok taksi durağı bulunan Çanakkale’de gündüz çalışıp gece de taksisini kiraya veren bir çok işletme bulunmaktadır. Anlaşmaya bağlı olarak kazancın belli bir miktarı veya gecelik kira karşılığı tüm kazanç oldukça cazip bir ek iş fırsatıdır.

Bir diğer ek iş imkanı olan paketçilik de Çanakkale’de oldukça yaygın bir ek iş imkanıdır. Soğuk bir kış mevsimi geçiren Çanakkale’de insanlar yemek ihtiyacını karşılamak için ağırlıklı olarak dışarıdan yemek yemektedir ve soğuk aylarda dışarı çıkıp mekanlarda yemek yerine eve sipariş vermeyi tercih etmektedir. Bir çok Fast Food benzeri gıda & yemek üzerine hizmet veren işletme barındıran Çanakkale’de ek iş imkanı olarak paket servise çıkmak düşündüğünüzden çok daha iyi kazançlar elde etmenizi sağlayacak bir ek iş imkanı olabilir.

Ek iş seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar asıl işinize engel olmaması ve vereceğinizin emeğin karşılığını almak olmalı. Çalışma düzeninize göre ek iş belirleme konusunda yaşam şartlarınız ve yaşadığınız şehrin ekonomisinin hangi hizmetler üzerine kurulduğu en önemli detayların dandır. Kısa ve öz bir araştırma ile size en uygun ve en çok kazandıracak ek iş fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Selobant Paketleme işi başlıklı makalemizde Evde Selobant Paketleme, Evde Selobant Paketleme işi veren firmalar ve Evde Selobant Paketleme işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım

Check Also

Evde Keçeden Anahtarlık işi

Evde Keçeden Anahtarlık işi

Soğuk havalarının bitmesinin ardından ilkbahara girmemize az kaldığı bu zamanlar da bir çok vatandaşımız sezonda ...

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

23 Başvurular

 1. Merhaba Adana Mavibulvarda oturuyorum daha önce davetiye katlama, akıllı temizlik bezi paketleme, nikah şekeri ve bebek magneti yaptım aynı zamanda taki işi ilede uğraştım,çerez paketleme de yaptim ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun teşekkür ediyorum

 2. Ek iş istoyorum grubumuz var

 3. İş arıyor tokat zilede oturuyom ev hanımının evde paketleme etiketleme temizleme susleme katlamabilirim lütfen acil yardım edin ekip kura bilirim

 4. Bursa Mudanya da oturuyorum evde her türlü paket işi yapabilirim lütfen dönüş yaparmisiniz

 5. Antalya finike de oturuyorum evde paketleme işi yapmak isyiyorum lütfen yardımcı olun

 6. Eskişehir

 7. Meraba ankara polatlida yasiyorum kalabalık bi ekibimiz var paketleme süsleme hertürlü ek işi yapabiliriz bize donus yaparsanız çok seviniriz

 8. İzmir torbalıda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız çok sevinir im

 9. Yakında evlencem çeyizlerimi almam gerekiyor işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 10. ankara ıs ımkanı 05052072943 arıyan bayanlar arasınlar

 11. 70 kişilik tecrübeli bayan gurubumuz ile her türlü aksesuar paketleme montaj işleri titizlikle yapilir

 12. Bu arada ben eskisehir tepebasi camlicada oturuyorum

 13. Arkadaşlar buradan is alanımız ölçümü acaba ben anlamıyorum biri bana yardımcı olabilirmi

 14. Benim bu ise gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız

 15. 1. Onay ve 2. onay ne zaman kabul olur bilgi verirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir