Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Evde Ek işler / 2016 Evlere Kına Paketi İşi Veren Firmalar ve Fabrikalar
SPONSORLU BAĞLANTILAR

2016 Evlere Kına Paketi İşi Veren Firmalar ve Fabrikalar

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında Kına paketleme ek gelir elde etmek isteyen kişilerin birinci tercihi olmaktadır. Belirli kilolar ile evinizin kapısına kadar firmalarca bırakılan Kına yine firmaların verdiği paketlerin içine koyularak, Kurdele yardımı ile sıkı bir şekilde bağlanmalıdır. Kına paketleme işi zaten en popüler Evde iş listesindeki yerini üçüncü sırada göstermektedir. Yapmanız gerekenler aslında oldukça basittir. Bu makale iş arayanlar için ve ayrıca iş verenlere hitaben hazırlanmıştır. Kısaca sizleri bilgilendirmek gerekirse eğer, Evde kına paketleme işi veren firmalar, ve Bu işi arayanlar tarafından bırakılacak yorumlara göre her iki tarafta bilgilendirilecektir. Bizlerde ekip olarak elimziden geldiğince sizlere yardımcı olacak, İlan vermek ya da verilen ilanlara ulaşmanız adına kapsamlı olarak çalışacağız.

Evlere Kına Paketleme işi veren İş yerleri

2016 Evde Kına Paketleme işi veren Yerler
2016 Evde Kına Paketleme işi veren Yerler hakkında anlaşmalı olduğumuz Firmalar ve Fabrikalar bulunmaktadır. Bütün bu uğraşlar sizler için olduğunu unutmayınız. Teşekkürler.

Evlere Kına paketi veren firmalar Lütfen okuyunuz.

Eğer Evlere kına paketi işleri verebiliyorsanız, Sizlerden istediklerimiz kısaca şunlar olacaktır. Firmanızın bulunduğu Şehir, Önemliyse İlçe, Semt, Günlük olarak kaç kilo iş verebileceğinizi açıklayan kısa ve açıklayıcı bir kaç cümle bunlara ilaven iletişim bilgilerinizi bıraktığını taktirde, Sizlere o İl,İlçe ve Semtteki takipçilerimiz ulaşacak ve iş için görüşmeleriniz sağlanacaktır. Eğer Evlere kına paketleme işi veriyorsanız Teklif usülü davranabilir, En düşük fiyatı veren ekip ile çalışabilirsiniz.

Evde Kına paketlemek istiyorum diyorsanız sizlerde Lütfen dikkate alınEvinize ek gelir imkanlarından biri olan evde kına paketleme için Hemen sitemizin altında bulunan yorum bölümümüze yorumlarınızı Bırakınız, Açıklamalarınız sade ve anlaşılır düzeyde olması, Hem açımızdan hem açınızdan, Hemde iş veren firma sahipleri açısından daha mantıklı ve doğru karar olmaktadır.

İlan Başvurusu

Örnek : Sadece “Evde kına paketleme işi yapabilirim” yerine “Evde Kına paketleme işi yapabilirim, 3-4 kişilik ekibim ile vereceğiniz işleri zamanında teslim eder en iyi şekilde yararlanmasını sağlayabiliriz.”

İş isteyenlerin ise yapması gerekenler, İsim Soy isim, Ulaşılmasını istediğiniz iletişim Türü ( Cep telefonu, Mail, Ev telefonu) ve Bulunduğunuz yeri belirtmeniz yeterli olacaktır. Evlere iş veren firmalar tarafınca yorumların dikkate alındığını kesinlikle unutmayınız.

2013 yılında Evde kına paketleme işi günlük olarak aranma hacmini zorlar niteliktedir. Bu konuda sizlere detaylı desteklerde bulunmak istiyoruz.

Kına Paketleme işi verilen Başlıca iller, Evde Kına Paketleme işi İstanbul, Ankara, Konya, Kocaeli, Samsun, Antalya, Aydın, İzmir, Çanakkale, Muğla, Denizli, Mersin, Adana, Gazi Antep, Sivas, Kastamonu gibi ve diğer bütün illerde yapılabilen işler arasındadır.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında Birce A.

Adım Birce, Grafik Tasarım Öğrencisiyim. Antalya' da Yaşamaktayım. Ailemden destek almadan 2010 yılından beri çeşitli sitelerde editörlük yaparak kendi ayaklarımın üzerinde durmaktayım. Evde ek iş sitesinde hem editörlük hemde sosyal medya danışmanı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım

Check Also

Evde Lastik Paketleme işi

Evde Lastik Paketleme işi

  Bir çok vatandaşımız dar gelirinden şikayetçi olmaktadır. Dar geliri yüzünden kendi istediği bir şeyleri ...

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

1.028 Başvurular

  1. Samsun da yasiyorum bu ise ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirm

  2. K.maraş elbistanliyim paketleme isi istiyorum kınada olur diğerlerinde donerseniz sevinirim

  3. Tekirdağ’da oturuyorum bu işi çok istiyorum ne olur yardimci olur musunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir