Son Dakika ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Ana Sayfa / Ek iş Bilgileri / Evde İş İmkanı ve Ek iş ilanları
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde İş İmkanı ve Ek iş ilanları

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir yıl ile birlikte herkes evinden para kazanmanın sırrı ve bu sırrı çözme çabalarını devam ettirecek ve evde çalışarak para kazanmanın gelirini katlayacak şekilde yapacak, 2015‘te olduğu gibi 2016 yılı ile birlikte, Evde iş imkanı aldı başını gidiyor. 2016 Evde iş imkanı ile para kazanan aileler gerek kiralarını, Gerek evlerinin giderlerini karşılamakla beraber aslında bir çok masraflarını gelirlerine hiç dokunmadan halledebiliyor. 2016 Evde ek iş ilanları ile birlikte sizlere sunduğumuz bu eşsiz fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gerekenleri sıralayacak olursak eğer aslında uçsuz bucaksız fırsatlar sizleri bekliyor olacaktır.

Öncelikle evlerinizde oturduğunuz yerden para kazanma hayalleri aslında hayalde kalmayacak ve kazanmanız için yapmanız gerekenleri sırayalacağımız ve bütün İlanları tek bir konu altında kısaca toplayacağımızı belirtmek isterim. Güncel olarak eklenen ilanlar bu yazımızın içerisinde bulunacak ve sizler başvurularınızı yaparak sadece bir kaç kolay adım ile iş sahibi olabileceksiniz.
2016 Evde İş imkanı ile kimler ne kadar kazanabilir? Ortalama minimum 5 kişilik bir ekiniz varsa eğer, Evlere firmalar tarafından verilen işleri yaparak para kazanabilirsiniz, Örneğin evlerinizde sabun paketleme işi yapabilirsiniz, Fırın poşeti katlama, Kalem montajı ve diğer sitemizde bulunan bütün işlerle birlikte kazanç elde edebilirsiniz. Ortalama küçük çaplı bir firma günlük sizlerden 10 bin adet iş çıkarmanızı ister ve her Bin adete 20 ila 70 Türk Lirası gibi bir ödeme yapmaktadır. Ortalama olarak ele aldığımız zaman 50 Türk Lirasından 10 bin adet iş teslimi sonuncunda hafta sonu sizlere 500 Türk Lirası gelmektedir. Verdiğiniz teslim ettiğiniz işlere göre değişmektedir. Bu tarz firmalar ile sitemiz “evdeekisilan.com” anlaşmalar sağlamakta ve bu doğrultuda sizlere olanaklardan oluşan sunumlar hazırlamaktadır. 2016 Evde ek iş ilanları ile birlikte kazandığınız tutarlar ile birikim yapabileceğinizide unutmamanızı öneriyorum birikim ile kalkınma sağlayabilir ve belkide hayalini kurduğunuz iş yeri, Evi ve diğer olabilecek her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden bir çok site sizlere boş boğazlık yaparak olanak sağladıklarını düşünüyor. Bu ilanların aslı astarının olmadığını ve evinde oturmuş 17 yaşında bir arkadaşımızın zırvaladıklarını okumaktan ve bir iş umudu ile ya olursa ümidinizi devam ettiriyorsunuz. Olmaz.. Anlaşma sağlanmadıkça hiç bir ilan işe yaramayacaktır. Özellikle sizlere gelecek vaad ettiğimiz ve bu işten sadece sitemizde bulunan reklamlar ile kazanç elde ettiğimizi belirtmek isterim, Firmalardan her hangi bir ödenek almadığımız içinde genelde ücretsiz tanıtım edasıyla sizlere iş veren firmalar hakkında yazılar yazıyoruz, Aslında firmalarında işine gelmiyor değil..

2016 Evde İş İmkanları

Evlerinizde yapabileceğiniz iş imkanları sınırsız şekilde bir sıralama ifade edebilir. Evinizde kuruttuğunuz çiçekleri bile satarak para kazanabiliyorsunuz. Fakat sitemizin Aracılık ara yüzü ile iş ayağınıza geliyor basit ve kolay işlerden oluşan bu ilanlar çalışmanıza ve bunu sadece evinizde yapmanıza olanak sağlamaktadır. Aşağıdaki Listede bulunan ilanlara tıkladığınız zaman Özellikle sitemiz üzerinde bulunan ilanlara gidebilir, İlan detaylarını okuduktan sonra Ek iş almak için “Başvuru” yapabilirsiniz. (Lütfen küçük kurallarımızı görmezden gelmeyiniz, Aksi halde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.)

 1. Evde Sabun Paketleme İşi
 2. Davetiye Katlama işi
 3. Çorap Katlama işi
 4. Kına Paketleme işi
 5. Evlere Pul Boncuk işi veren firmalar
 6. Evde Fırın Poşeti katlama işi
 7. Evde Bebek Şekeri işi
 8. Evde Nikah Şekeri paketleme işi
 9. Evde Örgü işi yaparak para kazanmak
 10. Evde Dikiş nakış işi

Yukarıdaki verdiğimiz bütün ilanlar sitemizde olmayabilir, Fakat kısa süre içerisinde ekleneceğini belirtmek isterim, Anlaşma yapmadığımız işleri ne yazık ki ekleme gibi bir durumumuz

Evde yapılabilen işler o kadar fazladır ki, Bazen sizler bile şaşkınlıkla seyredebilirsiniz, Bu yüzden başvuru yapın.
Evde yapılabilen işler o kadar fazladır ki, Bazen sizler bile şaşkınlıkla seyredebilirsiniz, Bu yüzden başvuru yapın.

olmamaktadır. İlanlara girmek ve başvuru yapmak adına, Listemizde hoşunuza gidebilecek işlerin üzerine tıklayın ve sizleri yönlendirelim, Sonrasında kuralları ve detayları okuduğunuzdan emin olduktan sonra başvuru yap butonuna tıklayabilirsiniz.

Sizler için bir çok konuda yardımcı olmak ve kazanç sağlamanızı önermek adına bir çok kişi için elimizden geleni yaptık bu 2013 yılında talihsiz bir hata sonucu database’si silinen sitemiz içinde geçerlidir, Bizi bilen ve tanıyan kişilerin tekrar burada olacağının altını çizer özellikle şimdi ekibim ile birlikte daha iyi işlere imza atabileceğimizi belirtmek isterim.

Öncelikli Evde Ek iş İlanları ve Şehirler

 • İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Gazi Antep, Şanlı Urfa, Mersin
 • Kocaeli, Diyarbakır, Hatay, Manisa, Kayseri, Samsun, Balıkesir, Kamanmaraş, Van, Aydın
 • Denizli , Sakarya, Tekirdağ, Muğla, Eskişehir, Mardin, Malatya, Trabzon,  Erzurum
 • Ordu, Afyon, Sivas, Zonguldak, Tokat, Adıyaman, Kütahya, Elazığ, Batman
 • Ağrı, Çorum, Çanakkale, Osmaniye, Şırnak, Yozgat, Giresun, Isparta, Muş, Edirne

Yukarıda bahsettiğimiz Bütün illere özel olarak işlerimiz bulunmaktadır. Bu Şehirlerde yaşıyorsanız ki diğer şehirlerde yaşayan arkadaşlar mutlaka yorumlarında belirtsinler iş olanağı sağlanacaktır.

2016 Evlere ek iş ilanları veren sitemiz, Diğer yıllarda büyük ölçüde değer kazanacaktır, Sizlerede bu iş fırsatlarından yararlanmanız için çok çalışıyoruz.
2016 Evlere ek iş ilanları veren sitemiz, Diğer yıllarda büyük ölçüde değer kazanacaktır, Sizlerede bu iş fırsatlarından yararlanmanız için çok çalışıyoruz.

Neden evlere iş verilir?

Bunun sebebini şu şekilde açıklamak mümkündür. Vergilerden muaf olarak işçi çalıştırmak ve iş yerinde çalıştıracağı kişi için belli miktar Sigorta ve benzeri ücretler ödenmektedir. Bunun birazı İşçiden birazı ise İş verenden kesilmektedir. Bütün bu sorunları aşmak adına evinize aslında yasa dışı gibi görünüyor olsa ana yasada bunun altını çizen bir madde henüz bulunmamaktadır. İş yeri sınırları içerisinde olmadığınızdan dolayı her hangi bir durum ile karşılaşılmayacağı için bütün bu işler iş verene artı olanak sağlamakta ve ekonomisine, Gelirine yani kazancına kazanç katmaktadır.

2016 ve 2017 yılları içerisinde bir çok büyük adım atacak olan kişiler, Firmalar, İş verenler ve Fabrikalar bu şekilde yol izleyerek küçük gibi görünen işleri kolaylıkla yapabileceğiniz kıvama getirmekte ve yetiştiremediği işleri ise evlere yollamaktadır aslında bu kadar basit bir kaç adım ile birlikte güzelde kazanç elde edebilir ve Bir çok Aile bu vesile ile sorunlarından, Borçlarından kurtulabilir.

BAŞVURU KURALLARI

Başvuru yapmak için uymanız gereken kurallarımız bulunmaktadır. Özellikle Lütfen Türkçe’mize saygı göstermeye çalışalım, Editörlerimizin onayından geçeceği ve yorumlarınız elbette düzenlenecektir ama kısaltmalardan kaçınalım, Sonrasında eklemek istediğiniz İŞ VARSA eğer Ben bu işi istiyorum, diyerek bizlere iş ilanlarına özgü işleri arattırabilirler, Nasıl mı? örneğin bir işi iyi yapabileceğinizi biliyorsunuz ve o iş ne yazık ki sitemizde yer almıyor, Bunu belirterek sizlerin istediği işi bulabilir bu firmalar ile anlaşabiliriz ve size mail, Facebook, Twitter üzerinden geri dönüş sağlayabiliriz.

Aktif bir Mail adresi : Başvurularınızı yaparken sizlere ulaşmamız adına güncel olarak kullandığınız bir mail adresinizi eklemeniz gerekmektedir. Keza başvurunuz olumsuz yanıtlanabilir, Özellikle başvurularınızda NUMARANIZI vermekten kaçının yasak değil fakat o başvuruyu binlerce kişi okuyacak ve sizleri rahatsız edebilecek kişilerde olabilir.

Başvurularınızda kendinizden biraz bahsetmek sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olacaktır. Bu sayede kime nasıl bir iş veriyoruz anlayabilecek, firmaları o doğrultuda sizlere yönlendirebileceğiz. Hangi işleri yaptığınızı belirtiniz : Öncesinde hangi işleri yaptınız günde kaç tane ürün teslim ettiğinizi belirtmek daha verimli bir hal alacaktır. Yorumlarınızı ne kadar uzun tutarsanız o kadar iyi olacağınında altını çizmek istiyorum.

Sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın : Özellikle Facebook, Twitter ve Google Hesaplarımızı takip edin bu hesapları sitemizde bulabilirsiniz ama yinede alt tarafta eklemek istiyoruz, Sonrasında MAİL aboneliğinizi onaylamanız gerekmektedir buda her yeni ilanda sizlere mail gelmesini sağlamaktadır.

2016 Evde iş imkanı ve Ek iş ilanları hakkında bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, Başvuru ya da görüşlerinizi yazımızın hemen altından yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Evlere iş veren Kişiler başlıklı makalemizde Evlere iş veren kişilerin Telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Hakkında İsmail Hepcan

2010 yılından bu yana Site editörlükleri yaparak daha iyi hizmet verebilmek adına gelişim sağlamaktayım.

Check Also

Evde Muz Toka Montajı İşi 2017

Evde Muz Toka Montajı İşi 2017

Bu soğuk kış günlerinde artık dışarı da çalışmak bir hayli zor bir durumdur. Hem hava ...

YORUMLARINIZ DİKKATE ALINMAKTADIR

635 Başvurular

 1. mrb van edremıtte oturmaktayım.24 yasındayım önlisans mezunuyum ev hanımıyım evde ek iş yapmak ıstıyorum duzenli ve tıtızz ınsanım ne iş olsa elımden gelir yaparım donus yapmanızı beklıyorum

 2. Merhabalar Bursa’da oturuyorum daha öncede bunlar gibi birçok iş yaptım gerekse paketleme gerekse montaj saç tokaları loğusa taçları gibi işler yaptım. El becerim yüksektir disiplinli ve titiz çalışırım bana yapmam gerekenler yollandığında aynı özenle yapar vaktin de teslim ederim. Emekliyim kızımı okutmak için bu işten faydalanmak istiyorum yardım eder misiniz çok ihtiyacım var , şimdiden teşekkür ederim allah razı olsun..

 3. Evde paketleme işi istiyorum istanbul tuzlada oturuyorum

 4. Ben van merkezde oturuyorum bu ise Cok ihtiyacim var lutfen arayin 0541 303 02 56

 5. Merhaba sabun paketleme kina paketleme bebek ve nikah sekeri paketleme islerini yapabilirim. manisa.

 6. Ben vandan sevda gür bu işe Cok ihtiyacimiz var esim issiz lutfen 0541 303 02 56

 7. Merhaba ordu Fatsa da oturuyorum. Evde tekim vaktim çook.Paketleme işlerini yapabilirim bu işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

 8. ikitelli başakşehir istanbuldan ek işe ihtiyacım var çook vermek isteyenler olursa memnun kalırım

 9. Samsun atakumda oturuyorum ve evde calısarak esime destek olm istiyorum .

 10. Antakya / Hatay da ikamet ediyorum, titiz ve pratik çalışırım , ekibim var işi zamanında yetiştiririm,dönüş yaparsanız sevinirim:
  *katlama işleri ( davetiye, çorap , kutu, poşet vb.)
  *paketleme ( sabun, kına, nikah şekeri, bebek şekeri, kürdan, raptiye, lavanta, bitki vb. )
  *montaj (toka, mandal )
  *buket , lohusa tacı , fiyonk, nedime bilekliği vb yapma,
  *klips işleri,
  *parça işler
  *doldurma işleri (yastık vb. )

 11. Merhabalar ben Çanakkale Gelibolu da ikamet ediyorum 2 çocuk annesiyim daha önce çalışma hayatım aktif bir şekilde devam ediyordu fakat çocukların bakımı nedeniyle bırakmak zorunda kaldım el becerilerim iyidir firmanız tarafından bana verilen işleri en iyi şekilde yapacağımdan emin olabilirsiniz malum günümüz şartlarında hepimiz geçim sıkıntısı çekmekteyiz ve bende aileme bi ek gelir olması için başvuruda bulunmak istiyorum benimle iletişime geçerseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir